C.S.V. "Stadskanaal"

Lesrooster

Seizoen 2023-2024


Nog niet alle lessen zijn helaas ondergebracht, meer info volgt zo spoedig mogelijk

De vereniging geeft les op verschillende locaties in de Stadskanaal en in Nieuw Buinen. Hieronder treft u het lesrooster aan, weergegeven per dag per locatie.
De lessen van de basis gym zijn naar leeftijd ingedeeld in groepen. Deze groepen zijn dezelfde groepen als op de basisschool en het voortgezet onderwijs.

Kom een proefles meedoen en ervaar zelf hoe het is!

De lessen vervallen tijdens de schoolvakanties.

Maandag

Zaal de Splitting (Noorderdiep 123A, Nieuw Buinen)
9:30-10:15 Ouder en kind gym Ellen Zomer
10:15-11:00 Ouder en kind gym Ellen Zomer
15:00-15:45 Basis gym Groep 1 & 2 Ellen Zomer
15:45-16:30 Basis gym Groep 3, 4 & 5 Ellen Zomer
16:30-17:15 Basis gym Groep 6, 7 & 8 Ellen Zomer
17:30-19:00 Turnen recreatief  – basisschool  VOL Ellen Zomer
Zaal MFA Noordstee (Berkenstraat 2)
15.30-16.15 Basis gym Groep 1 & 2 Hanna van Vliet
16.15-17.00 Basis gym Groep 3, 4 & 5 Hanna van Vliet
17.00-17.45 Basis gym Groep 6, 7 & 8 Hanna van Vliet
18.00-20.00 Turn selectie groot Op uitnodiging Hanna van Vliet
20.00-21.00 Dames en Heren trimmen/gymnastiek Afwisselend les van: Ellen Zomer, Esmee Völlinck, Inge Boxem, Zora Luijkx
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
17:30-18:30 Acro basis Esmee Völlinck
18:30-19:30 Acro  Op uitnodiging Esmee Völlinck
19:30-20:30 Aerobics Jacqueline

 

Dinsdag

Zaal MFA Noordstee (Berkenstraat 2)
16.00-18.00 Turn selectie klein Op uitnodiging Ellen Zomer
18.00-19.30 Turnen recreatief – basisschool VOL Ellen Zomer
19.30-21.00 Turnen recreatief Hanna van Vliet

 

Woensdag

Zaal Neuteboom (Mr. Neuteboomstraat 5)
14:00-15:00 Dames en heren 50+ Truus Greving
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
15:15-16:00 Special gym Hanna van Vliet
16:00-17:30 Turnen recreatief – basisschool VOL Hanna van Vliet
18:00-20:00 Turn selectie groot Op uitnodiging Hanna van Vliet
20:00-21:00 Basis gym Voortgezet Hanna van Vliet

 

Donderdag

Zaal Margietlaan (Margrietlaan 1)
15.30-16.15 – Nog niet ondergebracht info volgt Basis gym Groep 1 & 2
16.15-17.00 – Nog niet ondergebracht info volgt Basis gym jongens 1 Groep 3, 4 & 5
17.00-17.45 – Nog niet ondergebracht info volgt Basis gym meisjes 1 Groep 3, 4 & 5
17.45-18.30 – Nog niet ondergebracht info volgt Basis gym meisjes 2 Groep 6, 7 & 8
18.30-19.15 – Nog niet ondergebracht info volgt Basis gym jongens 2 Vanaf groep 6
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
17:30-19:30 Acro selectie  Op uitnodiging Zora Luijkx, Esmee Völlinck
19.30-20.30 Basis gym Klas 5 en 6, MBO, HBO & WO Esmee Völlinck
20.30-21.30 Dames/heren turnen Esmee Völlinck

 

Vrijdag

Zaal Wiekedreef (Aziëlaan  1)
9:15-10:15 Aerobics Jacqueline
10:30-11:15 Ouder en kind gym Paulien Siegers
Zaal Neuteboom (Mr. Neuteboomstraat 5)
14:30-15:15 Basis gym Groep 1 & 2 Rick Veen
15:15-16:00 Basis gym Groep 3 & 4 Rick Veen
16:00-16:45 Basis gym Groep 5, 6, 7 & 8 Rick Veen
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
18:00-20:00 Turn selectie klein Op uitnodiging Ellen Zomer
20:00-21:30 Springroep groot Hanna van Vliet

 

Zaterdag

Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
9:00-10:30 Freerunning Beginners Michael Eilander
10:45-12:15 Freerunning Gevorderden Michael Eilander