C.S.V. "Stadskanaal"

Lesrooster 2021/2022

De vereniging geeft les op verschillende locaties in de Stadskanaal en in Nieuw Buinen. Hieronder treft u het lesrooster aan, weergegeven per dag per locatie.
De lessen van de basis gym zijn naar leeftijd ingedeeld in groepen. Deze groepen zijn dezelfde groepen als op de basisschool en het voortgezet onderwijs.

Kom een proefles meedoen en ervaar zelf hoe het is!

De lessen vervallen tijdens de schoolvakanties.

De lessen van Juf Paulien worden vervangen door juf Hanna

Maandag

Zaal de Splitting (Noorderdiep 123A, Nieuw Buinen)
9:30-10:15 Ouder en kind gym Ellen Zomer
9:30-10:30 Senioren gym Erica Keen
15:00-15:45 Basis gym Groep 1 & 2 Ellen Zomer
15:45-16:30 Basis gym Groep 3, 4 & 5 Ellen Zomer
16:30-17:15 Basis gym Groep 6, 7 & 8 Ellen Zomer
Zaal MFA Noordstee  (Berkenstraat 2)
15.45-16.30 Basis gym Groep 1 & 2 Hink Boelens
16.30-17.15 Basis gym meisjes 1 Groep 3, 4 & 5 Hink Boelens
17.15-18.00 Basis gym meisjes 2 Groep 6, 7 & 8 Hink Boelens
18.00-20.00 Turn selectie groot Vanaf VO Hink Boelens
20.00-21.00 Dames trimmen/gymnastiek Hink Boelens
21.00-22.00 Heren trimgroep Hink Boelens
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
18:00-19:30 Springgroep klein Basisschool Zora Luijkx
19:30-20:30 Aerobics Jaqueline Koster

Dinsdag

Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
10:00-10:45 Ouder en kind gym Paulien Siegers
10:45-11:30 Ouder en kind gym Paulien Siegers
Zaal de Splitting (Noorderdiep 123A, Nieuw Buinen)
14:30-15:30 Senioren gym Erica Keen
Zaal MFA Noordstee  (Berkenstraat 2)
16.00-18.00 Turn selectie klein Basisschool Hink Boelens
18.00-19.30 Turnen recreatief Basisschool Hink Boelens
19.30-21.00 Turnen recreatief Hink Boelens

Woensdag

Zaal Neuteboom (Mr. Neuteboomstraat 5)
14:00-15:00 Dames en heren 50+ Truus Greving
20:00-21:00 Dames trimmen Erica Keen
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
15:30-16:15 Special gym Hink Boelens
16:15-17:45 Turnen recreatief Basisschool Hink Boelens
17:45-19:45 Turn selectie groot  Vanaf VO Hink Boelens
19:45-20:45 Basis gym Voortgezet Hink Boelens

Donderdag

Zaal Margietlaan (Margrietlaan 1)
15.30-16.15 Basis gym Groep 1 & 2 Hink Boelens
16.15-17.00 Basis gym jongens 1 Groep 3, 4 & 5 Hink Boelens
17.00-17.45 Basis gym meisjes 1 Groep 3, 4 & 5 Hink Boelens
17.45-18.30 Basis gym meisjes 2 Groep 6, 7 & 8 Hink Boelens
18.30-19.15 Basis gym jongens 2 Vanaf groep 6 Hink Boelens
Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
17:30-19:30 Acro gym Zora Luijkx,
19.30-20.30 Basis gym Klas 5 en 6, MBO, HBO & WO Hink Boelens
20.30-21.30 Dames/heren turnen Hink Boelens

Vrijdag

Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
9:15-10:15 Aerobics Jaqueline Koster
10:30-11:15 Ouder en kind gym Paulien Siegers
18:00-20:00 Turn selectie klein  Basisschool Hink Boelens
20:00-21:30 Springroep groot Hink Boelens
Zaal Neuteboom (Mr. Neuteboomstraat 5)
14:30-15:15 Basis gym Groep 1 & 2 Hink Boelens
15:15-16:00 Basis gym meisjes 1 Groep 3 & 4 Hink Boelens
16:00-16:45 Basis gym meisjes 1&2 Groep 5 & 6 Hink Boelens
16:45:17:30 Basis gym meisjes 2 Groep 7 & 8 Hink Boelens

Zaterdag

Zaal Wiekedreef (Aziëlaan 1)
9:00-10:30 Freerunning Beginners Michael Eilander
10:45-12:15 Freerunning Gevorderden Michael Eilander